Abi

Tere tulemast!

This community is for professionals and enthusiasts of our products and services.
Share and discuss the best content and new marketing ideas, build your professional profile and become a better marketer together.

This community is for professionals and enthusiasts of our products and services. Share and discuss the best content and new marketing ideas, build your professional profile and become a better marketer together.

Antud kogukond on mõeldud professionaalsetele kasutajatele, partneritele ja programmeerijatele. Küsimusi saate esitada:

 • kuidas installida Odoo konkreetsele infrastruktuurile,
 • kuidas konfigureerida või kohandada Odoot konkreetsetele ärivajadustele,
 • milline on parim viis Odoo kasutamiseks konkreetse ärivajaduse jaoks,
 • kuidas arendada mooduleid vastavalt oma vajadustele,
 • küsimused Odoo teenuse jms kohta.

Enne kui küsite – otsige kindlasti sarnane küsimus. Saate otsida küsimusi nende pealkirja või siltide järgi. Samuti on hea vastata ka oma küsimusele.

Palun vältige liiga subjektiivsete ja argumenteerivate või selle kogukonna jaoks ebaoluliste küsimuste esitamist.

Te peaksite esitama ainult praktilisi ja vastatavaid küsimusi, mis põhinevad teie tegelikel probleemidel. Vestlevad avatud küsimused vähendavad selle saidi kasulikkust ja lükkavad muud küsimused esilehelt välja.

Palun vältige liiga subjektiivsete ja argumenteerivate või selle foorumi jaoks ebaoluliste küsimuste esitamist.

 • iga vastus on võrdselt kehtiv: "Milline on teie lemmik______?"
 • vastus esitatakse koos küsimusega ja te ootate rohkem vastuseid: „Ma kasutan __________ jaoks ______, mida te kasutate?"
 • tegelikult pole probleemi, mida lahendada: "Olen uudishimulik, kas teised inimesed tunnevad samamoodi."
 • meilt küsitakse avatud ja hüpoteetiline küsimus: "Mis siis, kui __________ juhtuks?"
 • tegemist on solvava küsimusega: "______ on nõme, kas mul on õigus?"

Selliseid küsimusi nagu "Soovin osaleda arutelus teemal ______" ei tohiks siin küsida vaid meie meililistides. Sellised küsimused nagu "Ma tahaksin, et teised mulle ______ selgitaksid" on vägagi asjakohased.

(Ülaltoodud sektsioon on kohandatud Stackoverflow'i KKK's.)

Enamgi veel:

 • Vastused ei tohiks küsimusi lisada ega laiendada. Selle asemel muutke küsimust või lisage küsimusele kommentaar.
 • Vastused ei tohiks kommenteerida teisi vastuseid. Selle asemel lisage kommentaar teistele vastustele.
 • Vastused ei tohiks viidata teistele küsimustele. Selle asemel lisa küsimuse juurde kommentaar "... võimalik dublikaat". Saab lisada linke teistele küsimustele või vastustele, mis pakuvad asjakohast täiendavat teavet.
 • Vastused ei tohiks pakkuda ainult lahendust. . Pigem kirjelda lahenduse käiku oma vastuses, isegi kui tegemist on kopeerimise/kleepimisega. Lingid on teretulnud, kuid need peaksid täiendama vastust, viidates algallikale või täiendavale lugemisele.

Vastused ei tohiks küsimusi lisada ega laiendada. Selle asemel muutke küsimust või lisage küsimusele kommentaar.

Vastused ei tohiks kommenteerida teisi vastuseid. Selle asemel lisage kommentaar teistele vastustele.

Vastused ei tohiks viidata teistele küsimustele. Selle asemel lisa küsimuse juurde kommentaar "... võimalik dublikaat". Saab lisada linke teistele küsimustele või vastustele, mis pakuvad asjakohast täiendavat teavet.

Vastused ei tohiks pakkuda ainult lahendust. . Pigem kirjelda lahenduse käiku oma vastuses, isegi kui tegemist on kopeerimise/kleepimisega. Lingid on teretulnud, kuid need peaksid täiendama vastust, viidates algallikale või täiendavale lugemisele.

Vastused ei tohiks alustada arutelusid See kommuun Küsimused&Vastused ei ole arutelurühm. Palun vältige oma vastustes debatte, kuna need kipuvad küsimuste ja vastuste olemust muutma. Lühikeseks aruteluks kasutage kommenteerimise võimalust.

Kui küsimus või vastus on poolthääle andnud, saab selle postitanud kasutaja punkte, mida nimetatakse "karmapunktideks". Need punktid on ligikaudne mõõde kogukonna usaldusest tema vastu. Nende punktide alusel määratakse kasutajatele järk-järgult erinevaid modereerimisülesandeid.

Näiteks kui esitate huvitava küsimuse või annate kasuliku vastuse, antakse teie panusele poolthääl. Teisest küljest, kui vastus on eksitav - see langetatakse. Iga poolthääl annab 10 punkti, iga vastuhääl võtab maha 10 punkti. Päevas saab küsimuse või vastuse eest koguda 200 punkti. Lõpus toodud tabel selgitab iga modereerimisülesande tüübi mainepunktide nõudeid.

Veebilehe eesmärk on luua asjakohane teadmistebaas, kus leiab vastuseid Odoo-ga seotud küsimustele.

Seetõttu saavad antud veebilehe kogenud kasutajad küsimusi ja vastuseid redigeerida nagu Wiki lehti, et parandada üldist kvaliteeti. Sellised õigused antakse kasutajale punkti taseme alusel. Saate sama teha, kui teie puntitase on piisavalt kõrge.

Kui see lähenemine ei sobi sulle, siis palun austa kogukonda.

Siin on tabel privileegide ja punktide tasemetega